Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Hasan Öztürk Caddesi No:48 - Etimesgut / ANKARA
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Misyon

KOZA SOCKS; sunduğu ürün ve hizmet profiliyle çorap üretiminde uygun fiyatı, kaliteyi, hızı, çeşitliliği ve teknolojiyi bir araya getirirken, tüm paydaşlarının istek ve talepleri doğrultusunda daima gelişen ve yenilenen bir yapıyla varlığını sürdürmeyi en temel sorumluluğu olarak görmektedir. Misyonunun çizdiği yolda topluma ve çevreye saygılı, en önemli kaynağı olan çalışanlarına karşı sağduyulu, ilkelerine ve değerlerine bağlı yapısıyla sürekli artan bir ivmeyle ilerleyerek, Türkiye’nin uluslararası alandaki başarılı temsilcilerinden biri olarak faaliyet göstermeyi görev bilmektedir.

Vizyon

KOZA SOCKS; tüm ürün ve hizmetlerini kapsayan proje ve süreç yönetimlerindeki başarısıyla geniş bir vizyona ve sağlam bir temel üzerine kurulu yapıya sahip olarak, geleceğe bugünden hazırlanıyor ve çağın ilerisine uzanıyor. Her zaman daha iyisinin yapılabileceğine olan inancını sürdürülebilir başarıyla desteklerken, sektöründe bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: